Pokaż / ukryj menu

Wszystko jest możliwe

Stań razem z nami, wśród najtwardszych kolarzy na świecie, na linii startu jednego z najdłuższych maratonów rowerowych na Ziemi.

3130km dookoła Polski

Trasa maratonu poprowadzona jest możliwie najbliżej granic Polski. Przechodzi przez najpiękniejsze zakątki kraju.

Dookoła Polski w 10 dni

Na tak długiej trasie wszystko jest możliwe, najważniejsza jest strategia i odpowiednie rozłożenie sił.

Kwalifikacje MRDP Zawodnicy MRDP Relacja MRDP Komentarze Pobierz aplikację

Lista Startowa 2017

Aktualizacja: 24-05-2017

Lp. Nr Imię i nazwisko Kategoria Rok Klub Miejscowość Kwal. Opłata
1 Agata Wójcikiewicz TOTAL EXTREME 1983 Warszawa tak
2 Barbara Nieścioruk EXTREME 1969 Lublin tak
3 Danuta Blank EXTREME 1981 TOWANDA Biała Podlaska tak
4 10 Daniel Śmieja TOTAL EXTREME 1982 mrdp.pl Szczecin tak tak
5 11 Marek Kamm TOTAL EXTREME 1973 marecki.home.pl Elbląg tak tak
6 12 Kosma Szafraniak TOTAL EXTREME 1990 Leszno tak tak
7 13 Roman Królikowski TOTAL EXTREME 1963 Modlniczka tak tak
8 14 Łukasz Łapa TOTAL EXTREME 1987 Pętla Kopernika Kraśnik tak tak
9 15 Wiesław Jańczak TOTAL EXTREME 1963 Bydgoszcz tak tak
10 16 Marek Duda TOTAL EXTREME 1968 RSC Bike Rawicz Rawicz tak tak
11 17 Krzysztof Wiktorowski TOTAL EXTREME 1954 Łódź tak tak
12 18 Paweł Pieczka TOTAL EXTREME 1994 Bugla Bike Service Godów tak tak
13 110 Jacek Wojciechowski EXTREME 1965 Milanówek tak tak
14 111 Paul Albaek EXTREME 1967 Team Principia Poland Szczecin tak tak
15 Witold Kawa TOTAL EXTREME 1983 Warszawa tak
16 Krzysztof Naskręt TOTAL EXTREME 1980 Czapury tak
17 Marcin Siniarski TOTAL EXTREME 1972 Warszawa tak
18 Robert Woźniak TOTAL EXTREME 1973 Elbląg tak
19 Maciej Blimel TOTAL EXTREME 1967 BikeTime Team Łódź tak
20 Sebastian Dusik TOTAL EXTREME 1992 Rybnik tak
21 Kazimierz Kosiński TOTAL EXTREME 1962 Płock tak
22 Wojciech Łuszcz TOTAL EXTREME 1959 Legionowo tak
23 Krzysztof Weszczak TOTAL EXTREME 1975 Łódź tak
24 Marcin Durman TOTAL EXTREME 1974 Omega Auto-Części Miechów tak
25 Ireneusz Szymocha TOTAL EXTREME 1972 K.R. Gryfland Albertów tak
26 Jarosław Kędziorek TOTAL EXTREME 1976 Kielce tak
27 Jacek Kozioł TOTAL EXTREME 1966 Michałowice tak
28 Karol Żwiruk TOTAL EXTREME 1977 Szybkie Kopyto Warszawa tak
29 Tomek Niepokój TOTAL EXTREME 1976 Warszawa tak
30 Przemysław Ruda TOTAL EXTREME 1985 Szczecin tak
31 Wojtek J.Gubała TOTAL EXTREME 1983 Grupetto Gorlice Gorlice tak
32 Stanisław Piórkowski TOTAL EXTREME 1958 dynamo sierpc Sierpc tak
33 Artur Byrski TOTAL EXTREME 1979 KK Peleton Wadowice Rudze tak
34 Zdzisław Piekarski TOTAL EXTREME 1956 Opoczno tak
35 Marcin Nalazek TOTAL EXTREME 1984 Decathlon Polska Warszawa tak
36 Jarosław Kubiak TOTAL EXTREME 1978 Bydgoszcz tak
37 Krystian Cholewa TOTAL EXTREME 1991 TanieOdzywki.pl CT Dębica tak
38 Rafał Jędrusik TOTAL EXTREME 1975 Gdynia tak
39 Kazimierz Piechówka TOTAL EXTREME 1965 Kraków tak
40 Michał Wolff EXTREME 1977 Warszawa tak
41 Michał Sałaban EXTREME 1981 N.A.G. Wrocław tak
42 Janusz Szafarczyk EXTREME 1969 KTR Jednoślad Dobrodzień tak
43 Jerzy Ścibisz EXTREME 1955 Szczecin tak
44 Waldemar Grejner EXTREME 1971 KTR Jednoslad Pludry tak
45 Jarosław Krydziński EXTREME 1964 Sierpc tak
46 Olaf Teleszyński EXTREME 1973 Randonneurs Polska Rzeszów tak
47 Paweł Kosiorek EXTREME 1976 Ełk tak
48 Miroslaw Kabat EXTREME 1971 GTR OSÓWKA Głuszyca Górna tak
49 Hubert Świerczyński EXTREME 1988 Szczecin Szczecin tak
50 Marceli Byczek EXTREME 1985 Tychy tak
51 Szymon Kałużny EXTREME 1991 Sompolno
52 Sylwester Banasik EXTREME 1984 Konin tak
53 Mariusz Gałuszka EXTREME 1963 Krościenko Wyżne tak
54 Paweł Czerkawski EXTREME 1989 Marianowo tak
55 Łukasz Wrona EXTREME 1981 Siedlce tak
56 Michał Więcki EXTREME 1984 Brower Warszawa tak
57 Cezary Urzyczyn EXTREME 1971 cozmobike.pl Warszawa tak
58 Dariusz Janeczek EXTREME 1972 Sosnowiec tak
59 Kazimierz Kruczek EXTREME 1956 FF Hermes 90 Milanówek tak
60 Jerzy Mielczarek EXTREME 1964 Kruszyna tak
61 Arkadiusz Robak EXTREME 1980 Odjechani-Team.PL Pniewy tak
62 Paweł Ilba EXTREME 1985 Brower Warszawa tak
63 Witold Biernacki EXTREME 1977 Gostyń tak
64 Marcin Bogusz EXTREME 1986 Rzeszów tak
65 Stanisław Abrachamczyk EXTREME 1962 jas-kółka Jastrzębie-Zdrój tak
66 Jarosław Janowski EXTREME 1970 SnSZ Krobia Pudliszki tak
67 Paweł Walerczyk SPORT 1966 Kórnik tak tak
68 Maciej Skowronek SPORT 1969 Tim Ti Rim Tim Team Orzesze tak
69 Remek Siudziński SPORT 1974 Right Solutions Warszawa tak
70 Wacław Żurakowski SPORT 1946 1946 Świebodzin tak
71 Henryk Huzar SPORT 1950 Pniewy tak

 

Przełącz na pełną wersję witryny