Pokaż / ukryj menu

Wszystko jest możliwe

Stań razem z nami, wśród najtwardszych kolarzy na świecie, na linii startu jednego z najdłuższych maratonów rowerowych na Ziemi.

3130km dookoła Polski

Trasa maratonu poprowadzona jest możliwie najbliżej granic Polski. Przechodzi przez najpiękniejsze zakątki kraju.

Dookoła Polski w 10 dni

Na tak długiej trasie wszystko jest możliwe, najważniejsza jest strategia i odpowiednie rozłożenie sił.

4xMRDP Zawodnicy GMRDP Relacja MRDP 2019 Komentarze Pobierz aplikację

Lista Startowa 2019

Aktualizacja: 14-06-2019

Lp. Nr Imię i nazwisko Kategoria Rok Klub Miejscowość Kwal. Opłata Nocleg meta
1 11 Daniel Śmieja TOTAL EXTREME 1982 mrdp.pl Szczecin tak tak rezerwacja
2 12 Roman Królikowski TOTAL EXTREME 1963 Modlniczka tak tak
3 13 Wiesław Jańczak TOTAL EXTREME 1963 Bydgoszcz tak tak rezerwacja
4 14 Ireneusz Szymocha TOTAL EXTREME 1972 K.R. ”Gryfland” Albertów tak tak
5 15 Kacper Mikołajczyk TOTAL EXTREME 1998 Mogilno tak tak
6 16 Krzysztof Naskręt TOTAL EXTREME 1980 Qbook – Edica Czapury tak tak
7 17 Piotr Kosiewicz TOTAL EXTREME 1985 Bielsko-Biała tak tak rezerwacja
8 18 Robert Woźniak TOTAL EXTREME 1973 robert1973 Elbląg tak tak
9 19 Grzegorz Szamrowicz TOTAL EXTREME 1998 Ząbkowice Śląskie tak tak rezerwacja
10 20 Zbigniew Nowak TOTAL EXTREME 1974 Gaszowice tak tak rezerwacja
11 21 Jarosław Borowski TOTAL EXTREME 1980 GTR Golub-Dobrzyń Kowalewo Pomorskie tak tak rezerwacja
12 22 Sebastian Dusik TOTAL EXTREME 1992 Bielsko-Biała tak tak rezerwacja
13 23 Szymon Sapeta TOTAL EXTREME 1977 Schronisko Przysłop/GO4ADVENTURE Wisła tak tak
14 24 Piotr Organek TOTAL EXTREME 1989 Niniwa Team Nowa Ruda tak tak
15 201 Anita Ignaczak EXTREME 1980 Poznań tak tak rezerwacja
16 211 Krzysztof Woś EXTREME 1969 Józefów tak tak rezerwacja
17 212 Dariusz Chojnowski EXTREME 1962 Zaścianki tak tak rezerwacja
18 213 Andrzej Grondek EXTREME 1968 Lublin tak tak
19 214 Piotr Szewczyk EXTREME 1958 Łódź tak tak rezerwacja
20 Małgorzata Majewska TOTAL EXTREME 1984 Łódź
21 Marek Kamm TOTAL EXTREME 1973 marecki.home.pl Elbląg tak
22 Emil Kanclerz TOTAL EXTREME 1978 Polonia Warszawa Warszawa tak
23 Michał Sałaban TOTAL EXTREME 1981 N.A.G. Wrocław tak
24 Kazimierz Piechówka TOTAL EXTREME 1965 Kraków tak
25 Grzegorz Rybkowski TOTAL EXTREME 1968 VELMAR Pruszków tak
26 Marcin Siniarski TOTAL EXTREME 1972 Warszawa tak
27 Adam Szczygieł TOTAL EXTREME 1965 Smrek Carbon Częstochowa tak
28 Maciej Paterak TOTAL EXTREME 1976 team29er.pl Bestwina tak
29 Jacek Kozioł TOTAL EXTREME 1966 CTS/GOAT TEAM Michałowice tak
30 Krzysztof Siemieniuk TOTAL EXTREME 1979 Dobrzyniewo Duże tak
31 Krzysztof Wlazło TOTAL EXTREME 1960 Mysłowice tak
32 Mariusz Pacwa TOTAL EXTREME 1975 Mysłowice tak
33 Michał Wolff TOTAL EXTREME 1977 Warszawa tak
34 Marek Piecek TOTAL EXTREME 1977 Elbląg tak
35 Artur Furmański TOTAL EXTREME 1987 RodzinaNaMedal Tarnów
36 Michał Sarniak TOTAL EXTREME 1994 Wrocław
37 Marcin Witkowski TOTAL EXTREME 1969 ZASZYCI Warszawa tak
38 Marceli Byczek TOTAL EXTREME 1985 Tychy tak
39 Krzysztof Banach TOTAL EXTREME 1972 Lublin tak
40 Szymon Jopek TOTAL EXTREME 1989 Przygodzice tak
41 Wojtek J.Gubała TOTAL EXTREME 1983 Grupetto-Ostre Koło Gorlice Gorlice tak
42 Przemysław Cypryś TOTAL EXTREME 1984 Rzeszów tak
43 Tomasz Stefański TOTAL EXTREME 1982 Welocypedy Warszawa tak
44 Wojciech Łuszcz TOTAL EXTREME 1959 Legionowo tak
45 Paweł Milkowski TOTAL EXTREME 1983 Sosnowiec tak
46 Jacek Galla TOTAL EXTREME 1993 ŚledźGPS.pl Mochy
47 Dominik Hetman EXTREME 1990 Krzywiń tak rezerwacja
48 Władysław Pielecki EXTREME 1968 Białe Błota tak
49 Mariusz Filipek EXTREME 1973 Bike Room Team Niedrzwica Duża tak
50 Marcin Durman EXTREME 1974 GOK Charsznica Miechów tak
51 Krzysztof Weiss EXTREME 1967 Elblag Polska Północna Elbląg tak
52 Mariusz Woźny EXTREME 1973 Puszcza Kozienicka Garbatka Letnisko tak
53 Paweł Kosiorek EXTREME 1976 Ełk tak
54 Piotr Zahorski EXTREME 1968 Cross Straceńców Team Głogów tak
55 Marcin Stec EXTREME 1979 KLKS Lider Sztum Sztum tak
56 Jakub Gierlik EXTREME 1992 Roadbike Team Miejska Górka tak
57 Witold Biernacki EXTREME 1977 Gostyń tak
58 Mariusz Gałuszka EXTREME 1963 KTC Krosno Krościenko Wyżne tak
59 Daniel Kołecki EXTREME 1991 Panki tak
60 Marek Golinski 0 1982 monar Białystok
61 Lucjan Pietrzyk EXTREME 1958 Malborska Grupa Rowerowa Lichnowy tak
62 Adam Biczak EXTREME 1973 Spomasz Zamość Szczebrzeszyn tak
63 Jakub Gajewski EXTREME 1990 Krakow tak
64 Jerzy Królikowski EXTREME 1985 Szybkie Kopyto Ultra Warszawa tak
Przełącz na pełną wersję witryny