Pokaż / ukryj menu

Wszystko jest możliwe

Stań razem z nami, wśród najtwardszych kolarzy na świecie, na linii startu jednego z najdłuższych maratonów rowerowych na Ziemi.

Dookoła Polski w 10 dni

Na tak długiej trasie wszystko jest możliwe, najważniejsza jest strategia i odpowiednie rozłożenie sił.

3130km dookoła Polski

Trasa maratonu poprowadzona jest możliwie najbliżej granic Polski. Przechodzi przez najpiękniejsze zakątki kraju.

Zgłoszenia 2021 Zawodnicy 2021 Relacja MRDP 2020 Komentarze Aplikacja MRDP

Lista startowa 2021

Lista startowa będzie aktualizowana po weryfikacji zgłoszenia.

Aktualizacja: 25-01-2021

Lp. Nr Imię i nazwisko Kategoria Rok Klub Miejscowość Kwal. Opłata Nocleg start Nocleg meta Biesiada
1 11 Daniel Śmieja SOLO 1982 mrdp.pl Szczecin tak tak ok ok ok
2 12 Michał Szeląg SOLO 1980 Warszawa tak tak ok ok
3 13 Maciej Blimel SOLO 1967 Łódź tak tak ok
4 14 Marcin Kabała SOLO 1987 Koszęcin tak tak ok ok
5 15 Zbigniew Nowak SOLO 1974 Gaszowice tak tak ok ok ok
6 16 Witold Kania SOLO 1974 Rycka Grupa Kolarska Ryki tak tak ok
7 17 Tomasz Wyciszczak SOLO 1974 Boruszowice tak tak ok ok ok
8 18 Mariusz Pacwa SOLO 1975 Mysłowice tak ok ok R
9 19 Robert Woźniak SOLO 1973 Elbląg tak tak ok ok
10 20 Ireneusz Szymocha SOLO 1972 K. R. ”Gryfland” Albertów tak ok
11 21 Przemysław Kijak SOLO 1982 Swarzędz tak tak ok
12 22 Krzysztof Naskręt SOLO 1980 Atlas Racing Team Czapury tak tak ok
13 23 Kazimierz Piechówka SOLO 1965 Kraków tak tak ok
14 201 Renata Orvedal OPEN 1962 Rowerowe Ludki Stavanger, Norwegia tak tak ok ok ok
15 211 Edward Radzikowski OPEN 1972 Kębłowo tak tak
16 212 Piotr Baranowski OPEN 1984 Rybnik tak tak ok ok ok
17 213 Krzysztof Kałużny OPEN 1980 Matchpro Pleszew tak tak ok ok ok
18 214 Wojciech Łuszcz OPEN 1959 Rowerowe Ludki Legionowo tak tak ok ok ok
19 215 Andrzej Sulej OPEN 1969 Katowice tak tak ok ok ok
20 Michał Wolff SOLO 1977 Warszawa tak R
21 Marcin ZIelkowski SOLO 1992 Marcin ZIelkowski Wiśniewo tak R
22 Radosław Osewski SOLO 1980 Zawalna Team Wrocław tak
23 Jakub Jeznach SOLO 1992 Szkoła Pływania i Treningu Wołomin tak R
24 Maciej Paterak SOLO 1976 team29er.pl Bestwina tak R
25 Przemysław Ruda SOLO 1985 Szczecin tak R R
26 Grzegorz Rybkowski SOLO 1968 VELMAR TEAM Pruszków tak R R
27 Adam Kałużny SOLO 1985 finisher.pl Olsztyn tak R R
28 Waldemar Chodań SOLO 1967 Rowerzyści ze Stali Stalowa Wola tak R
29 Jakub Szumański SOLO 1983 Gdańsk tak
30 Paweł Sojecki SOLO 1975 Jas-Kółka Kwaczała tak
31 Dariusz Kuśka SOLO 1980 Rybnik tak
32 Przemysław Cypryś SOLO 1984 Rzeszów
33 Emil Zieleniewicz SOLO 1984 AlaTeam Łódź tak
34 Waldemar Kędyś SOLO 1975 Pinkfin Team Jugów tak R R
35 Damian Pałyska SOLO 1986 Zielonki tak R R R
36 Krzysztof  Wlazło SOLO 1960 Mysłowice tak R R R
37 Jacek Kozioł SOLO 1966 CTS/GOAT TEAM Zagórzyce Dworskie tak R
38 Maciej Kordas SOLO 1979 Kraków tak R R R
39 Konrad Adkonis SOLO 1978 Słupsk tak R R
40 Kosma Szafraniak SOLO 1990 Leszno tak R
41 Tomasz Rozmiarek SOLO 1981 Poznań tak R R
42 Paweł Urbaniec SOLO 1988 Pewel Mała
43 Dominik Deja SOLO 1988 Warszawa R R
44 Rafał Szyszka SOLO 1975 Polfarmex S.A. Kutno tak
45 Artur Filipiak SOLO 1978 Mosina Team Mosina tak R
46 Paweł Laszewski SOLO 1986 Warszawa tak R
47 Wojtek J. Gubała SOLO 1983 Grupetto Ostre Koło Gorlice Gorlice tak
48 Tomasz Nowak SOLO 1989 Dąbrowa Górnicza tak
49 Mariusz Filipek OPEN 1973 BikeRoom Team Niedrzwica Duża tak
50 Grzegorz Szamrowicz OPEN 1998 Ząbkowice Śląskie tak
51 Ireneusz Nowak OPEN 1976 UltraCyrkle Pruszków tak
52 Olaf Teleszyński OPEN 1973 Rzeszów tak R R
53 Łukasz Hedko OPEN 1981 Siedlec tak R R R
54 Rafał Trawa OPEN 1977 BMP Team Czmoń tak R R R
55 Krzysztof Fechner OPEN 1980 Wróbel Zielona Góra tak
56 Jakub Gierlik OPEN 1992 Roadbike Team Miejska Górka tak R R R
57 Tomek Zatorski OPEN 1985 Warszawa tak R R R
58 Maciej Kasprzak OPEN 1989 Polonia Środa Nowe Miasto nad Wartą
59 Tomasz Szypulski OPEN 1976 DOLATA TEAM Mińsk Mazowiecki tak R R
60 Andrzej Skwarecki OPEN 1993 Jaworowa tak R R
61 Maciej Kucharczak OPEN 1977 Kucharczak.com Grodzisk Wlkp. tak R R R
62 Dorota Surmacz OPEN 2018 Randonneurs Rzeszów tak R R
63 Artur Furmański OPEN 1987 RodzinaNaMedal Tarnów tak R R R
64 Witold Biernacki OPEN 1977 Gostyń tak R R R
65 Kacper Mikołajczyk OPEN 1998 Mogilno
66 Boguslaw Porzuczek OPEN 1977 KS Aquila Peleton Wadowice Wadowice tak
67 Paweł Chwała OPEN 1987 KS Aquila Peleton Wadowice Barwałd Dolny tak
68 Paulina Kusajda OPEN 1986 Płoty tak R R R
Przełącz na pełną wersję witryny